Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Opiekun, Pomocnik

Opiekun, PomocnikMałżeństwo (38 i 37 lat) szuka pracy w Niemczech (doświadczenie w opiece i referencje)
Wazna oferta pracy, gdzie oboje będziemy mogli razem pracować. Może być oferta nominalnie dla jednej osoby, ale żeby druga osoba mogła również tam przebywać i pomagać. Wówczas osoba pomagajaca będzie ubezpieczona na własną rękę.


Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Opiekun, Pomocnik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2510 razy | 11-01-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.