Strona główna >> Włochy >> Dam pracę

Opiekun/ Opiekunka osób starszych

Opiekun/ Opiekunka osób starszychFirma ASAP Recruitment poszukuje pracownika na stanowisko opiekuna osób starszych w Manchester/ Stockport. Do obowiązków będzie należało pomaganie przy kąpieli, jedzeniu itp. Kandydat na to stanowisko powinien posiadać własny samochód, żeby poruszać się między domami pacjentów. Wymagany jest minimum komunikatywny angielski oraz rok doświadczenia. Wybrany kandydat otrzyma szkolenie. Stawka: na początek 7.50 funta za godzine, możliwa podwyżka do 9 funtów. Godziny pracy są różne, ale jest to praca w wymiarze 40 godzin z mozliwymi nadgodzinami. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie za około 360 funtów za miesiąc. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie za ok 80 funtów tygodniowo.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Opiekun/ Opiekunka osób starszych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Włochy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4560 razy | 24-07-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.