Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Opiekun Klienta francuskojęzycznego

Opiekun Klienta francuskojęzycznegoJeśli znasz język francuski i chcesz pracować w międzynarodowej organizacji, nie zwlekaj, szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta, potentata na międzynarodowym rynku usług outsourcingowych, zatrudniającego łącznie 19 800 pracowników oraz dostarczającego innowacyjne usługi outsourcingowe w 18 centrach na całym świecie, zlokalizowanych w Indiach, Polsce, Czechach, USA, Australii, Meksyku, Brazylii, Chinach oraz na Filipinach poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Klienta francuskojęzycznego
Miejsce pracy: Ateny (Grecja)
Numer ref.: JO-1305-264578

Firma oferuje:
oAtrakcyjne wynagrodzenie;
oZatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
oWsparcie przy przeprowadzce
oBardzo bogaty pakiet benefitów;
oMożliwość rozwoju kariery w międzynarodowej organizacji i pracę dla Klienta o światowej renomie;
oZdobycie cennego doświadczenia zawodowego
oPakiet szkoleń dostarczanych przez specjalistów
oNowoczesne biuro z widokiem na morze


Zadania:
oKontakt z Klientami fracnuskojęzycznymi
oObsługa połączeń przychodzących oraz zapytań mailowych Udzielanie wsparcia merytorycznego oraz budowanie pozytywnej relacji z Klientami.

Od Kandydatów oczekujemy:
oBiegłej znajomości języka francuskiego;
oDobrej znajomości języka angielskiego;
oChęci rozpoczęcia pracy na terenie Grecji (Ateny)
oNie wymagamy doświadczenia!


Pensja:
Lokalizacja: Ateny
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Opiekun Klienta francuskojęzycznego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

| Czytano 2641 razy | 01-08-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.