Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Opiekun klienta / doradca finansowy

Opiekun klienta / doradca finansowyAEGON, jedna z największych i najprężniej działających korporacji finansowych o ogólnoświatowym zasięgu, w związku z rozwojem i poszerzaniem sieci Sprzedaży w Polsce poszukuje/wykształci osoby na stanowisko:
Opiekun Klienta
OBOWIĄZKI:
Aktywne pozyskiwanie klientów
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych, pozytywnych relacji z Klientami
Rozpoznawanie potrzeb Klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania
Doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań ubezpieczeń i finansów
KWALIFIKACJE/WYMAGANIA:
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta
Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
Umiejętność negocjacji i sprzedaży
Silna orientacja na osiąganie spektakularnych sukcesów i ponadprzeciętnego wynagrodzenia
Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
OFERUJEMY:
Stabilną pracę w międzynarodowej korporacji
Wysokie zarobki w zależności od efektów pracy
Jasno określoną ścieżkę kariery (Program Współpracy Partnerskiej -  Navigator)
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Samodzielne stanowisko pracy
Niezbędne narzędzia pracy
MILE WIDZIANE:
Aspiracje menadżerskie
Rozległe kontakty biznesowe i towarzyskie
Zainteresowanie tematyką finansową
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: AEGON
Oferta pracy Opiekun klienta / doradca finansowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1181 razy | 18-07-2011