Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej 1600GBP

Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej 1600GBPOPIEKA Z ZAMIESZKANIEM U OSOBY STARSZEJ - MIN 1600 GBP NETTO/MIESIĄC

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 08321774.
OPIS STANOWISKA
#8226; Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego.
#8226; Asystowanie w czynnościach dnia codziennego, higiena osobista, karmienie, ubieranie, przygotowywanie posiłków.
WYMAGANIA
#8226; Jeżeli znasz komunikatywnie j. angielski skontaktuj się z nami - praca od zaraz !
#8226; Gotowość do wyjazdu na min. 4-6 tygodni
#8226; Kandydat musi posiadać ważny paszport lub prawo jazdy w celu uzyskania brytyjskiego zaświadczenia o niekaralności. Jest to warunek konieczny.
NASZA OFERTA
#8226; stawkę: 445 GBP #8211; 534 GBP tygodniowo ( w zależnosci od doświadczenia)
#8226; możliwość pracy przez 4 - 6 tygodni następnie 1 -2 tyg przerwy. Jeśli pracownik preferuje pracę w systemie 8 tygodni a następnie dłuższa przerwa, jest też taka możliwość
#8226; 3 dniowe szkolenie podczas którego pracownik mieszka za DARMO w firmowym mieszkaniu
#8226; nie wymagany jest powrót do Polski #8211; pracę rozpoczyna się zazwyczaj w kilka dni po zakończeniu szkolenia a w czasie oczekiwania na zlecenie mieszka się za DARMO w firmowych mieszkaniu
#8226; pomoc przy otwarciu konta bankowego oraz NIN
Przypominamy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Kwota wolna od podatku w Anglii to 11850 GBP

Pensja: 1600 Ł
Lokalizacja: Bordon, Hampshire
Firma: Cekal
Oferta pracy Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej 1600GBP może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 639 razy | 19-11-2018