Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad osobami starszymi w Gottmadinge

Opieka nad osobami starszymi w GottmadingePodopieczna, Pani Emma ma 88 lat i waży zaledwie 48kg. Podopieczna posiada 2. grupę inwalidzką. U Pani Emmy występuje typowa dolegliwość wieku starczego #8211; demencja. Ponadto Podopieczna jest bardzo sprawna jak na swój wiek. Pani Emma mieszka w domku jednorodzinnym w malowniczej miejscowości niedaleko szwajcarskiej granicy. W pobliżu znajdują się sklepy. Dla Opiekunki przeznaczony będzie osobny pokój z Internetem.

Podstawowe obowiązki opiekunki osób starszych:
- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego

Oczekujemy od Opiekunek:
- dobrej znajomości języka niemieckiego
- doświadczenia w opiece nad osobą starszą
- odpowiedzialności, życzliwości i cierpliwości

Naszym Opiekunkom oferujemy kompleksowe wsparcie w znalezieniu dobrze płatnej, bezpiecznej i dopasowanej do Państwa kwalifikacji pracy w opiece w Niemczech. Proponujemy legalne zatrudnienie (opłacone składki ZUS, kartę EKUZ, dokument A1), wynagrodzenie do 1400 euro "na rękę" powiększane o premie i bonusy, dowolność przy wyborze oferty oraz pełne wsparcie w trakcie całej współpracy, przelewane terminowo wynagrodzenia oraz opiekę lekarską (w całej Unii Europejskiej).

Pensja: Do 1400 euro miesięcznie
Lokalizacja: Gottmadingen
Firma: Hilfeneo
Oferta pracy Opieka nad osobami starszymi w Gottmadinge może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 653 razy | 24-11-2016