Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka nad osobami starszymi - Aachen

Opieka nad osobami starszymi - AachenPodopieczna: Frau Edith
Miejsce: 52070 Aachen
Data: 3.01.2017

Podopieczna, Pani Edith ma 87 lat i waży 65 kg. Pani Edith posiada 1. grupę inwalidzką, która w Niemczech uznawana jest za najniższą. U Podopiecznej występują typowe dolegliwości wieku podeszłego jak demencja, cukrzyca, ogólne osłabienie, niewydolność serca czy inkontynencja. Pani Edith porusza się za pomocą rollatora. Podopieczna preferuje zdrowe odżywianie i uregulowany tryb dnia. Pani Edith mieszka sama, dwa razy dziennie odwiedza Ją służba medyczna. Dla Opiekunki przeznaczony będzie osobny pokój, własna łazienka oraz możliwość podłączenia do Internetu.

Podstawowe obowiązki opiekunki osób starszych:
- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego

Oczekujemy od Opiekunek:
- przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
- doświadczenia w opiece nad osobą starszą
- odpowiedzialności, życzliwości i cierpliwości

Naszym Opiekunkom oferujemy kompleksowe wsparcie w znalezieniu dobrze płatnej, bezpiecznej i dopasowanej do Państwa kwalifikacji pracy w opiece w Niemczech. Proponujemy legalne zatrudnienie (opłacone składki ZUS, kartę EKUZ, dokument A1), wynagrodzenie do 1400 euro "na rękę" powiększane o premie i bonusy, dowolność przy wyborze oferty oraz pełne wsparcie w trakcie całej współpracy, przelewane terminowo wynagrodzenia oraz opiekę lekarską (w całej Unii Europejskiej).
Pensja: Do 1400 euro
Lokalizacja: Aachen
Firma: Hilfeneo
Oferta pracy Opieka nad osobami starszymi - Aachen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 783 razy | 13-12-2016