Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Opieka dla starszej pani - Weiler (Luksemburg)

Opieka dla starszej pani - Weiler (Luksemburg)Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 78 lat Waga: 60 kg Wzrost: 155 cm
Podopieczna choruje na raka, ma problemy ze wzrokiem i ze słuchem. Samodzielnie korzysta z toalety, je samodzielnie posiłki. Porusza się z pomocą laski. Lubi spędzać czaś w ogrodzie, lubi gotować.

OBOWIĄZKI:
Do obowiązków opiekunki należy pomocy przy pielęgnacji oraz pomoc w prowadzeniu domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie.

DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym, obok mieszka córka. Do najbliższego sklepu jest 15 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest pokój, telefon, telewizor, internet. Przerwy do uzgodnienia z rodziną.
Zlecenie od 4.11.2015, wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Kontakt
Oferta pracy Opieka dla starszej pani - Weiler (Luksemburg) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 794 razy | 28-10-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.