Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Opieka dla starszego pana - Howald (Luksemburg)

Opieka dla starszego pana  - Howald (Luksemburg)Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:
Wiek: 90 lat Waga: 74 kg Wzrost: 168 cm
Podopieczny cierpi na niewydolność serca (obrzęki nóg), jest po zawale, ma problemy z poruszaniem się - pacjent leżący. Ma problemy ze słuchem. Pflegestufe 3.(dokuczają mu drgawki - nie ma Parkinsona)
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków opiekunki należy kompletna pomoc przy myciu, toalecie, ubieraniu, jedzeniu oraz pomoc w prowadzeniu domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie. Pflegedienst przychodzi kilka razy dziennie.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu, w domu wielorodzinnym, do sklepu jest 15 min.
Zlecenie od 07.11.2015, wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Kontakt
Oferta pracy Opieka dla starszego pana - Howald (Luksemburg) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 916 razy | 28-10-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.