Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opieka 24 - wybierz swoje miejsce pracy!

Opieka 24 - wybierz swoje miejsce pracy!Szukasz pracy w konkretnej części Niemiec, ale inne firmy nie mają tam kontraktów? Przebywasz aktualnie na terenie DE i nie chcesz zjeżdżać do Polski? Specjalnie dla Ciebie otworzyliśmy nasze biura w największych miastach w Niemczech (Hamburg, Berlin, Essen, Frankfurt, Stuttgart, Monachium)
Oferujemy stawki uzależnione od Twojego poziomu językowego, legalną pracę opartą o umowę zlecenie oraz dojeżdżamy do osób zainteresowanych naszą ofertą.
Jeśli właśnie czegoś takiego szukałeś zgłoś się do mnie
Pensja:
Lokalizacja: Hamburg
Firma:
Kontakt 4u
015161541385
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


d.malecka | Czytano 382 razy | 21-06-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.