Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operatorów wózków widłowych

Operatorów wózków widłowychFirma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Operator wózka widłowego
Miejscowość: Lorsch

Obowiązki
Obsluga wozka widlowego #8211; od 5 Ton (czołowy)
lub
Obsluga wozka widlowego #8211; do 5 Ton (czołowy)
Załadunek i rozładunek towaru / załadunek i rozładunek tirów (magazyn typu OBI)
Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt oraz porządek w miejscu pracy
Praca w systemie zmianowym #8211; możliwość nadgodzin

Wymagania
Doświadczenie w obsłudze wozka widlowego czolowego od 5 Ton , jak również osoby , które potrafią jeździc wózkiem widłowym do 5 t (czołowym)
Uprawnienia na wozki widlowe
Elastycznosc
Odpowiedzialność
Umiejetnosc pracy w zespole
Gotowość podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu
Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie umożliwiającym przeczytanie i zrozumienie informacji wyswietlanych na skanerze(A1)
Prawo jazdy kat. B. własny środek transportu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
PRACODAWCA OFERUJE
Stawke godzinowa 12 #8364; brutto/h - DLA OSÓB KTÓRE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ WÓZKAMI DO 5T- 10, 13 Euro brutto
Zeitkonto do 100 h
Legalna prace na terenie Niemiec
Terminowe wyplaty
Możliwość pobierania zaliczek
Umowę na warunkach niemieckich (na życzenie również w języku polskim)
Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
Zameldowanie w kasie chorych
Pomoc przy zameldowaniu w Urzedzie Miejskim i w Urzedzie Skarbowym
Zakwaterowanie płatne 200 Euro miesięczne (od osoby), odliczane z wygrodzenia. Pokoje dwu-osobowe, z pełni wyposażona kuchnią (mieszkanie polozone w odleglosci ok 15 km od miejsca pracy)
Pracą na dłuższy okres czasu
Mozliwosc korzystania z niemieckich swiadczen socjalnych jak np. Kindergeld
Pensja:
Lokalizacja: Ok. Mannheim
Firma: Top-Job
Oferta pracy Operatorów wózków widłowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Top-Job | Czytano 385 razy | 11-05-2019