Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO w Landshut - Niemcy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO w Landshut - Niemcy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
miejsce pracy: Landshut - Niemcy

Gwarantujemy:
- niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy
- płatne nadgodziny
- płatne urlopy
- niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
- bezpłatne ubranie robocze
- opiekę koordynatora
- oraz wiele więcej...

Twoje obowiązki:
- obsługa wózków widłowych wysokiego składu
- proste prace magazynowe

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym
- język niemiecki na poziomie min. A2 (warunek konieczny)
- mile widziany własny samochód
Pensja:
Lokalizacja: Landshut
Firma: Walter-Fach-Kraft
Oferta pracy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO w Landshut - Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Walter-Fach-Kraft | Czytano 182 razy | 07-06-2021