Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Operator wózka widłowego w Amsterdamie

Operator wózka widłowego w AmsterdamieAMSTERDAM
Operator wózka widłowego / Lotnisko w Amsterdamie 10, 50#8364; - 13, 50#8364; brutto/h

Opis stanowiska
Będziesz pracować jako Operator wózka widłowego (kompletator/finiszer) w dynamicznym środowisku logistycznym na lotnisku w Amsterdamie oraz magazynach dużych firmy logistycznych które również zaopatrują lotnikso i znajduja sie w jego bezpośredniej okolicy. Praca zmienia się z dnia na dzień. Jedną godzinę sortujesz przychodzące produkty, a drugą odbierasz produkty do zamówienia.
Jako wszechstronny pracownik logistyczny musisz być elastyczny, ponieważ Twój harmonogram nie jest taki sam co tydzień. Pracujesz w grafiku trzyzmianowym, co oznacza, że #8203;#8203;oprócz różnych dni roboczych, pracujesz również w różnych godzinach; zmiana poranna, zmiana popołudniowa, zmiana wieczorna lub zmiana nocna.

Wymagania
Dostępnosc w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin i możesz być wdrażany elastycznie
Certyfikat wózka widłowego
gotowosc do pracy w różnych lokalizacjach każdego dnia;
gotowosc do fizycznie pracy
Znajomos#162; jezyka angielskiego na poziomie B1;
prawo jazdy B i własny transport;
zaswiadczenie o nie karalnosci

Warunki pracy
Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych wózkiem widłowym.
Zbieranie i przygotowanie zamówień.
Administracyjna obsługa przesyłek przychodzących i wychodzących.
Czyszczenie palet
Przenoszenie towarów za pomocą wózka widłowego lub EPT we właściwe miejsce
Kontrola ładunek pod kątem kompletności i uszkodzeń
Sortowanie przesyłek
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
koszt zakwaterowania to 380#8364; / miesiąc

Wynagrodzenie
w zależności od umiejętnosci oraz doświadczenia zawodowego stawka za godzine pracy wynosi:
10, 50#8364; - 13, 60#8364; brutto
Pensja: 50.98
Lokalizacja:
Firma: HolandiaJobsRekrutacja
Oferta pracy Operator wózka widłowego w Amsterdamie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

HolandiaJobsRekrutacja | Czytano 165 razy | 22-07-2021