Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator wózka widłowego - niemieckie warunki zatrudnienia

Operator wózka widłowego - niemieckie warunki zatrudnieniaFirma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec:

Operator wózka widłowego
Leinefelde

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego
- praca na magazynach z branży Automotive
- składowanie/ magazynowanie gitterbox#8217;ów

Wymagamy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pełny pakiet socjalny
- umowę o prace na niemieckich warunkach
Pensja:
Lokalizacja: Leinefelde
Firma: Eurolabora_logistyka
Oferta pracy Operator wózka widłowego - niemieckie warunki zatrudnienia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 520 razy | 06-03-2017