Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: landsberg am Lech

Opis stanowiska:

#8226; obsługa wózka widłowego
#8226; transport różnorodnych towarów na terenie zakładu
#8226; załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
#8226; prawidłowa obsługa, dopasowanie i przechowywanie różnych rodzajów palet, kontrola towarów załadowywanych i rozładowywanych (palety)

Wymagania:

#8226; aktualne uprawnienia na wózek widłowy
#8226; minimum roczna praktyka w prowadzeniu wózków widłowych
#8226; doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety)
#8226; umiejętność pracy samodzielnej

Mile widziana znajomość j. niemieckiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym.

Oferujemy:

#8226; pracę w renomowanej firmie
#8226; pracę zmianową
#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
#8226; atrakcyjne wynagrodzenie od 11, 38#8364;/h + dieta od 6-12#8364;
#8226; zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
#8226; opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

Jesteś zainteresowany szczegółami oferty? Skontaktuj się z nami:

E-mail: oliwia.kozlowska@injobs.pl
Nr tel. 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia#8221;
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Work On Personal LTD
Oferta pracy Operator wózka widłowego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Work On Personal LTD | Czytano 254 razy | 08-09-2020