Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator wózka widłowego czołowego (Niemcy)

Operator wózka widłowego czołowego (Niemcy) Chcesz zarabiać w euro i masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech!

Stanowisko : Operator wózka widłowego czołowego (Niemcy)
Miejsce pracy : Lipsk

Opis Stanowiska:
#8226; Obsługa wózka widłowego z czołowym fotelem (widły do 2, 4 metrów długości)
#8226; Rozładunek / załadunek
#8226; Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
#8226; Praca głównie w systemie dwuzmianowym
#8226; Możliwe soboty pracujące

Wymagania:
#8226; Uprawnienia na wózki widłowe
#8226; Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2
#8226; Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 1 rok
#8226; Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
#8226; Atrakcyjną stawkę godzinową: 12, 50 euro brutto
#8226; Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 8 euro dziennie
#8226; Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
#8226; Niemiecką umowę o pracę tymczasową
#8226; Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Pensja:
Lokalizacja: Lipsk, Niemcy
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy Operator wózka widłowego czołowego (Niemcy) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 342 razy | 19-02-2020