Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

seba87
seba87
reniasek
reniasek
malwinka2323
malwinka2323
Roman
Roman
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Dam pracę

Operator wózka Reachtruck

Operator wózka ReachtruckEuroservices Polska Sp. z o. o nr cert. 1069 od wielu lat skutecznie kieruje kandydatów na teren Holandii do różnego rodzaju prac.
Obecnie poszukujemy operatorów wózka widłowego Reachtruck
Miejsce pracy: Zeewolde
WYMAGAMY:
-język angielski/holenderski
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-holenderskie uprawnienia na wózek widłowy
-czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY,
- holenderską umowę o pracę ,
- możliwość zakwaterowania i transportu do pracy,
- opiekę na terenie Holandii,
- ubezpieczenie zdrowotne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na:
espradom@euroservices.com.pl
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji
Pensja:
Lokalizacja: Zeewolde
Firma: Euroservices Polska
Kontakt 4u
+48 789 154 442
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Euroservices Polska | Czytano 44 razy | 06-02-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.