Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

Operator tokarki CNC (Finlandia)

Operator tokarki CNC (Finlandia)Obecnie dla naszych fińskich klientów poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska:
- Operator tokarki CNC

Miejsce pracy: Finlandia, 60 km od Helsinek

Obowiązki:
- CNC tokarz, programista, ustawiacz - maszyny tokarskie: Index
- Odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku angielskim,
- Wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:
- Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy jako operator CNC,
- Doświadczenie w pracy na maszynach tokarskich: INDEX
- Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
- Umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
- Znajomość któregoś z typów sterowników: FANUC, SIEMENS,
- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

Oferujemy:
- Tydzień testowy u pracodawcy w Finlandii (koszty transportu i noclegu pokrywa pracodawca),
- Umowę o pracę na warunkach fińskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
- Pracę w systemie dwuzmianowym,
- Pomoc w organizacji wyjazdu,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pensja:
Lokalizacja: Helsinki
Firma: Zeitmann
Oferta pracy Operator tokarki CNC (Finlandia) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1618 razy | 29-01-2012