Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Operator suwnicy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta dużej firmy z branży metalurgicznej, zajmującej się produkcją zbrojeń budowlanych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w Belgii na stanowisku:

OPERATOR SUWNICY, Belgia

 Miejsce pracy: Dendermonde

PRACA OD POCZĄTKU / POŁOWY CZERWCA

Praca na okres 3 miesięcy

Opis stanowiska:

Praca na hali. Do obowiązków należeć będzie obsługa maszyn do produkcji zbrojeń, obsługa suwnicy z poziomu roboczego oraz zakładanie zacisków na wiązce zbrojeń. W pracy konieczne jest ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem pracy Pracodawca gwarantuje gruntowne przeszkolenie, a także zapewnia okulary ochronne podczas pracy.

Wymaganie:

  • doświadczenie w obsłudze suwnicy -mile widziane

  • uprawnienia do obsługi suwnicy-mile widziane

  • wykształcenie techniczne - mile widziane

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego - WARUNEK KONIECZNY!!!

  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP

  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód

  • sumienność

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 15,18EUR brutto/h, w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 12,15EUR brutto/h,
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),

  • dodatki zmianowe: +10% za pracę na 1 i 2 zmianie,+20% za pracę na zmianie nocnej,

  • min. 38 h pracy tygodniowo

  • opiekę polskiego koordynatora,

  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Pensja:
Lokalizacja: Dendermonde
Firma: Link2europe
Oferta pracy Operator suwnicy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 734 razy | 12-07-2017