Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Operator plazmy CNC

Operator plazmy CNCPRAN 1223.
Dla naszego klienta, szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dordrecht, Holandia

Pracodawcą jest nowoczesna firma zajmująca się cięciem stali o grubości do 500 mm i wysokich wymaganiach jakościowych. Firma dostarcza produkty, półprodukty i kompleksowe rozwiązania na potrzeby przemysłu stoczniowego, mostowego, morskiego, budowy maszyn i urządzeń, dźwigów i przyczep.

Opis stanowiska
- Obsługa przecinarki plazmowej.
- Zaopatrzenie maszyny w płyty stalowe, a następnie usunięcie pociętego produktu
- Sortowanie produktów, stemplowanie, naklejanie itp.
- Wszelkie inne prace związane z obsługą przecinarki plazmowej.

Wymagania stanowiska
- Doświadczenie w obsłudze przecinarki plazmowej.
- Obsługa suwnicy.
- Wiedza techniczna.
- Znajomość materiałów.
- Umiejętność czytania rysunku techicznego.
- Znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym.
- Prawo jazdy i mile widziany własny samochód.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie: ok.500 - 520 euro netto/40 godzin
- Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.
- Opiekę koordynatorów.
- Pracę w 3 zmianach.
- Cotygodniowe wypłaty.
- Jednoosobowe pokoje.

Pensja:
Lokalizacja: Dordrecht
Firma: Pran
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem "Operator plazmy CNC"

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Pran | Czytano 271 razy | 14-03-2022