Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Operator pikowarek

Link2europe - Europejska Agencja Pracy (certyfikat nr 4570) - dla naszego klienta, firmy produkującej materace, poduszki oraz narzuty na łóżka poszukujemy osób chętnych podjąć stałą pracę w Belgii na stanowisku:

OPERATOR PIKOWAREK WIELOIGŁOWYCH, Belgia

Miejsce pracy: Belgia (Lokeren)

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za obsługę pikowarek wieloigłowych, sterowanych komputerowo (Mammut). Do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie również usuwanie drobnych usterek.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn tekstylnych - pikowarek wieloigłowych

  • doświadczenie w mechanice lub elektromechanice

  • umiejętność usuwania drobnych usterek

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • doświadczenie w pracy w przemyśle tekstylnym

  • samodzielność

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę: 10,8290EUR brutto/h

  • możliwość pracy na długi okres czasu

  • opiekę polskiego koordynatora

  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

  • dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku

  • premia roczna: 8,27% rocznych zarobków brutto, wypłacana w grudniu następnego roku (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni)

Pensja:
Lokalizacja: Lokeren
Firma: Link2europe
Oferta pracy Operator pikowarek może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 416 razy | 14-10-2016