Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Operator obrabiarek CNC - Ołomuniec

Operator obrabiarek CNC - OłomuniecAgencja pośrednictwa pracy Tim Lewis Recruitment powstała w Irlandii Północnej w 1991 roku. Od tamtego czasu poszerzyliśmy swoją działalność na inne kraje Unii Europejskiej i zbudowaliśmy silną bazę klientów w branży produkcyjnej i usługowej, przetwórstwa żywności, inżynierii, rolnictwa, opieki zdrowotnej.
Nasze biuro w Pradze zostało otwarte w 2004 roku, skąd działamy w obrębie całej Republiki Czeskiej oraz pośredniczymy w doborze kandydatów dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR OBRABIAREK CNC - praca w Czechach (okolice Ołomuńca)

Zadania:
- obsługa maszyn numerycznych Heidenhain, Siemens, Skoda
- praca zgodnie z dokumentacją techniczną
- prowadzenie wymaganej dokumentacji
- prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce wraz z kontrolą wykonanych przez siebie części
- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi
- dbanie o zapobieganie powstawaniu braków, niszczenia materiału, awariom maszyn i urządzeń

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne
- doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej / inżynierskie
- min. dwuletnie doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
- opanowane podstawy obróbki metali

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w renomowanej i stabilnej firmie zorientowanej na zaawansowany rozwój technologiczny
- płaca i świadczenia dodatkowe uzależnione od umiejętności i wyników egzaminu
- dofinansowanie części kosztów zakwaterowania
- miejsce pracy: Ołomuniec
- termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Kandydatów spełniających powyższe oczekiwania zapraszamy na spotkania kwalifikacyjne które odbędą się w Katowicach 13 września 2011. O dokładnym terminie i miejscu spotkania Kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".
Pensja:
Lokalizacja: Ołomuniec
Firma: Tim Lewis Recruitment
Oferta pracy Operator obrabiarek CNC - Ołomuniec może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 942 razy | 08-09-2011