Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

OPERATOR MASZYN CNC / GORINCHEM / DORDRECHT/ S-HERTOGENBOSCH

OPERATOR MASZYN CNC / GORINCHEM / DORDRECHT/ S-HERTOGENBOSCHAgencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje operatorów maszyn CNC (z doświadczeniem w pracy z HEIDENHAIN)
Miejscowość: Gorinchem, Holandia
Opis stanowiska: obsługa maszyn CNC (praca przy produkcji wyrobów betonowych, maszyna wykonuje czynności frezarskie, działa w systemie HEIDENHAIN), wymiana narzędzi
Wymagania:
- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z systemem HEIDENHAIN
- doświadczenie we frezowaniu
- praca jednozmianowa (dla chętnych istnieje możliwość pracy na dwie zmiany)
- CV w j. angielskim
Oferujemy:
- stawka do negocjacji stawki w zależności od doświadczenia
- zatrudnienie na dłuższy okres czasu na holenderskich warunkach
- zakwaterowanie i transport do pracy
- ubezpieczenie
Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując: Operator CNC / Gorinchem
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KbtiPoland
Kontakt 4u
+48 570 935 868
rekrutacja@kbti.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


KbtiPoland | Czytano 260 razy | 30-05-2022

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.