Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator maszyn CNC /gk

Operator maszyn CNC /gkAgencja Pracy IPF Global (cert. 7799) poszukuje pracownika na stanowisku:

Operator CNC

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Wittenbergu (300 km od Poznania)
System pracy: praca trzy zmianowa
Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkującej elementy do maszyn rolniczych
- obsługa maszyn CNC z programowaniem Siemens i FANUC
- praca na maszynach między innymi tokarce DOOSAN PUMA VT 900 ze sterownikiem FANUC 32 I MODEL B,
różne horyzontalne i wertykalne centra obróbcze
- kontrola jakości detalu

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość programowania Siemens lub FANUC
- WŁASNE AUTO - WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:
- pracę w polskim zespole
- polską umowa o pracę - dostajesz ją jeszcze przed wyjazdem z Polski
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 #8364; premii za polecenie pracownika
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Operator maszyn CNC /gk może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 466 razy | 24-04-2020