Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Operator linii produkcyjnej/ pakowanie -Oss

Operator linii produkcyjnej/ pakowanie -OssOperator linii produkcyjnej/ pakowanie (słodycze, kosmetyki) Oss

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Dla naszego klienta, poszukujemy chętnych kandydatów do pracy przy linii produkcyjnej: pakowanie/ Operator linii.

Pracodawca to firma pakująca, która specjalizuje się w pakowaniu znanych i markowych produktów kosmetycznych oraz żywności (słodycze).
-Praca przy linii produkcyjnej pakującej (składanie i układanie kartonów różnej wielkości i kształtów, pakowanie produktów do pudełek, kontrola jakości towarów)
-Operator linii: odpowiedzialność za pracę linii produkcyjnej zgodnie z normami bezpieczeństwa, zgłaszanie ewentualnych awarii lub usterek w maszynie, sprawdzanie jakości oraz produktywności, itp.

Start pracy: od zaraz!
Praca na dwie zmiany.
Lokalizacja: Oss
Oferta pracy nie jest kierowana do par.


Nasze wymagania:
-mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
-doświadczenie w podobnej pracy (jako operator)
-motywacja oraz chęci do pracy
-zdolności manualne, zręczne wykonywanie zadań
-świadomość jakości oraz dokładności
-umiejętność pracy w zespoleCo oferujemy?
Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacją OPERATOR OSS w tytule maila) na adres mailowy biuro@hobij.pl


Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pensja:
Lokalizacja: Oss
Firma: PracaHobij
Kontakt 4u
biuro@hobij.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


PracaHobij | Czytano 119 razy | 03-02-2023

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.