Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Operator koparki mery francja

Operator koparki mery francjaProszę uwarzać operator koparki mery francja cwaniak karze zakopywać smieci z pieniendzmi terz proglem maszyna złom hymac 370 c kwatera bez wody i prądu ogłasza się na praca za granicą.

Ogłoszenie wyglada tak:
Oferta pracy we Francji

Zatrudnie na prywatnym terenie na wsi 45 km od Paryza operatora koparki z duzym doswiadczeniem umiejacego rowniez robic reperacje sprzetu.
Gwarantuje bezplatnie mieszkanie.
Praca od zaraz do Swiat Bozego Narodzenia.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Operator koparki mery francja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 1099 razy | 12-10-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.