Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Operator CNC- z małym doświadczeniem

Operator CNC- z małym doświadczeniemPRAN 1223.

Miejsce pracy: Venray, Holandia

Informacje o firmie:
Pracodawca specjalizuje się w kompleksowej obróbce metali. Obejmuje ona zakres od produktu podstawowego do produktu końcowego. Duża część klientów działa w branży motoryzacyjnej, rolniczej i medycznej.

Szukamy osób, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć kolejne doświadczenie w branży CNC.

Opis stanowiska pracy:
- Obsługa maszyn CNC, głównie 3-5 osiowych frezarek.
- Wykonywanie dodatkowych czynności, takich jak usuwanie zadziorów, szlifowanie, tłoczenie i kontrola jakości.
- Wykonywanie pomiarów z użyciem narzędzi pomiarowych: mikrometr, suwmiarka, głębokościomierz.
- Prowadzenie dziennej ewidencji wyrobów i pomiarów.
- Konserwowanie i pakowanie wyrobów gotowych zgodnie z ustalonymi normami.
- Etykietowanie wyrobów gotowych.

Wymagania:
- Drobne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Prawo jazdy. B

Oferujemy:
- Wynagrodzenie- 500 euro netto/40h
- Praca na 2 zmiany.
- Wypłaty cotygodniowe.
- Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie.
- Dwuosobowe pokoje.
- Opiekę koordynatorów.
- Dodatki do benzyny.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pran
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: a.zawadzka@pran. eu z dopiskiem "Operator CNC z małym doświadczeniem".
Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Pran | Czytano 196 razy | 05-04-2022