Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Operator CNC - 600 euro netto/40h- aerospace

Operator CNC - 600 euro netto/40h- aerospacePRAN nr cert.1223

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób, na stanowisko:

Miejsce pracy: Helmond (Holandia)

Poszukujemy frezerów, tokarzy, szlifierzy, operatorów honownic itp.

Jesteśmy zainteresowani każdym kandydatem posiadającym doświadczenie w branży aerospace LUB w pracy z wąskimi tolerancjami.

Pracodawca działa w branży lotniczej, konkretnie zajmuje się produkcją/naprawą/montażem podwozi dla śmigłowców, helikopterów i myśliwców.

Obowiązki:

- obsługa i programowanie maszyn CNC - frezarek/tokarek/szlifierek/honownic itp.
- kalibracja i obsługa narzędzi pomiarowych

- ustawianie maszyny

- praca w wąskich tolerancjach

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

- doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach lub w branży aerospace

- umiejętność programowania na sterowaniu Siemens/Fanuc/Heindenhain/Mazatrol/Haas/OSP itd.

- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym

- prawo jazdy i mile widziany własny samochód

Oferujemy:

- wynagrodzenie- min.600 euro netto/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia

- cotygodniowe wypłaty

- zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach

- pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie- światowego lidera w branży

- opiekę koordynatorów

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pran
Oferta pracy Operator CNC - 600 euro netto/40h- aerospace może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pran | Czytano 270 razy | 09-07-2021