Strona główna >> _Pozostałe >> Wynajmę / zamienię

Oferta zameld mieszkanie Antwerpia

Oferta zameld mieszkanie Antwerpia Posiadam opcjie legalnego zameldowania na mieszkaniu w Antwerpii wlascicielem jest Holender , mieszkajacy w tym mieszkaniu podczas obecnosci w Belgii . Wlasnie wymeldowaly sie z niego 4 osoby na ich miejsce szukam osob chetnych i potrzebujacych meldunku. Koszt to tylko 60 e mies od osoby. Meldunek jest na minimum 3 miesiace i dluzej. Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu na adres email mat.mat80@o2.pl
Pensja:
Lokalizacja: Antwerpia
Firma:
Kontakt 4u
Mat.mat80@o2.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Mat.mat80 | Czytano 361 razy | 04-02-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ