Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Obsługa Klienta w Piekarnii Sopot dworzec

Obsługa Klienta w Piekarnii Sopot dworzecAgencja RECREW HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko:

EKSPEDIENTKA / EKSPEDIENT W RENOMOWANEJ PIEKARNI/CUKIERNI

SOPOT DWORZEC

Wymagania:
#8226;mile widziane doświadczenie w pracy z klientem lub w gastronomii
#8226;sumienność
#8226;pogodne usposobienie i przyjemna aparycja :)


Praca polega na:
#8226;obsługa klientów
#8226;podawanie wyrobów cukierniczych, piekarniczych
#8226;dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:
#8226;pracę w oparciu o umowę zlecenie z Zus
#8226;stawkę godzinową
#8226;praca jednozmianowa
#8226;ciekawą pracę w piekarni z polskim kapitałem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
gdansk@recrewhr.pl z numerem referencyjnym GDA/06/PIEK
Więcej informacji pod nr telefonu: 507 194 723

Prosimy o dodanie klauzuli:
1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
1.Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
2.Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
3.Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
4.Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Pensja:
Lokalizacja: Sopot
Firma: Recrew
Kontakt 4u
Recrew Hr
601-885-483
gdansk@recrewhr.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Recrew | Czytano 2090 razy | 05-09-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ