Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Obieranie cebuli we Francji

Obieranie cebuli we FrancjiSpecjalizujemy się w pozyskiwaniu polskich specjalistów na rynek wewnętrzny i do krajów Unii Europejskiej.
Aktualnie poszukujemy osób do obierania cebuli zwykłej i szalotki oraz nadzorujących maszyny obierające we Francji.

Obowiązki:
#8226;poranne uruchamianie maszyn,
#8226;serwisowanie i utrzymywanie w ruchu maszyn przemysłowych,
#8226;naprawa zepsutych maszyn,
#8226;obieranie zwykłej i szalotki.

Wymagania:
#8226;znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki,
#8226;samodzielność w pracy,
#8226;kompetencje techniczne,
#8226;doświadczenie na podobnym stanowisku,
#8226;mile widziana znajomość angielskiego lub francuskiego.

Oferujemy:
#8226;możliwość wyjazdu dla pary,
#8226;zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie,
#8226;dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres, możliwa też przeprowadzka,
#8226;zakwaterowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: ERC
Oferta pracy Obieranie cebuli we Francji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 634 razy | 17-10-2016