Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Niania / Opiekunka do dwójki dzieci w Bydgoszczy

Niania / Opiekunka do dwójki dzieci w BydgoszczyFRIGGA WORK
Agencja Pracy Tymczasowej
(certyfikat 6737)

Firma FRIGGA WORK prowadzi rekrutację na stanowisko:

Niania / Opiekunka do dwójki dzieci w Bydgoszczy FRIGGA WORK;

Pracownik na terenie Polski
Miejsce pracy: Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie.
Nr ref. KNP /31082011
STAWKA: do negocjacji z Rodziną
(10, 5 godz. dziennie, raz w tygodniu 11, 5 godz.)

Wymagania:
- wiek kandydatki 25 - 50 r. ż.;
- doświadczenie w opiece nad dziećmi;
- czynne prawo jazdy kat. B + własny samochód;
- umiejętność udzielenia pierwszej pomocy i szybkiego podejmowania decyzji;
- mile widziana aktualna książeczka sanepidowska;
- referencje uzyskane od poprzednich pracodawców;
- mile widziana znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- wymagana jest dyspozycyjność (10, 5 godz. dziennie, raz w tygodniu 11, 5 godz. dziennie);
- uczciwość;
- wyrozumiałość;
- odpowiedzialność;
- odpowiednie kwalifikacje (np. doświadczenie związane z żywieniem małych dzieci, dyspozycyjność, niepalenie itp.);
- opis umiejętności i zdobytego doświadczenia w opiece nad dziećmi;
- zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Obowiązki:
- gotowanie dzieciom (chłopiec wiek 8 lat - chodzi do 3 klasy,
dziewczynka 2, 5 roku - nie chodzi do Przedszkola, dlatego Opiekunka musi zadbać o malucha i zorganizować czas wolny dziecka);
- ubieranie dzieci odpowiednio do pogody;
- dbanie o higienę dzieci;
- zabieranie na spacery i plac zabaw;
- codzienne zawożenie chłopca do szkoły i odbieranie go, raz w tyg. zawożenie na angielski i odbieranie dziecka;
- czytanie bajek;
- towarzyszenie w zabawie;
- od czasu do czasu zapewnianie dodatkowych atrakcji(np. wycieczka do centrum zabaw lub wyjście do zoo itp.);
- w wyjątkowych sytuacjach Niania powinna zaopiekować się dzieckiem, kiedy jest chore - również pójść z Nim do Przychodni, kiedy jest to konieczne
a Rodzice malucha nie mogą udać się z dzieckiem osobiście.

Wymagane dokumenty:
- CV ze zdjęciem;
- list motywacyjny;
- kserokopię lub skan uzyskanych referencji od poprzednich pracodawców;
- opis Państwa umiejętności i zdobytego doświadczenia w opiece nad dziećmi;
- kserokopię lub skan dowodu osobistego i prawa jazdy kat. B
(obustronne);
- kserokopię lub skan uzyskanych certyfikatów, szkoleń, dyplomów
(w przypadku ich posiadania);
- kserokopię lub skan aktualnej książeczki sanepidowskiej(w przypadku jej posiadania).

Powyższe dokumenty prosimy przesłać pocztą na adres Firmy lub w formie skanu na e-mail: praca@friggawork.pl

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których stopień znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenie zawodowe jest zbieżne z naszymi oczekiwaniami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."
Pensja: do negocjacji z Rodziną
Lokalizacja: Bydgoszcz
Firma: FRIGGA WORK
Oferta pracy Niania / Opiekunka do dwójki dzieci w Bydgoszczy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 19496 razy | 31-08-2011