Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Nauczyciel przedszkola

Nauczyciel przedszkolaPubliczne przedszkole w Ząbkach - American Kids College zaprasza do współpracy!

Kogo szukamy?
Nauczycieli z pasją, tych z doświadczeniem zawodowym i tych początkujących.
Zapraszamy do współpracy również studentów pedagogiki przedszkolnej.

Gdzie?
Ząbki, Piłsudskiego 152 #8211; nowoczesne polsko-amerykańskie przedszkole
Łatwy dojazd z Warszawy linią 145 lub 345.

Co zapewniamy?
#8226; umowę o pracę
#8226; pełny etat 40h /tyg.
#8226; kursy i szkolenia

a poza tym
#8226; dużo uśmiechu od wychowanków i zespołu nauczycieli
#8226; wsparcie dyrekcji

Chcesz lepiej poznać nasz zespół #8211; aplikuj!

Wyślij CV na adres: hr@gowork.pl

Prosimy o dołączenie do CV aktualnej klauzuli:
1.Administratorem danych osobowych kandydatów jest Andrzej Kosieradzki (ul. Starowiejska 172, 08-110 Siedlce).
2.Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iod@gowork.pl
3.Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych #8211; zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
4.Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa).
5.Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub wcześniej do momentu wycofania zgody przez kandydata.
6.W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:
a)prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
b)prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
c)prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7.Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.
Pensja:
Lokalizacja: Ząbki
Firma: Gowork
Kontakt 4u
hr@gowork.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Ewelina Gorska Gowork | Czytano 1864 razy | 10-12-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ