Strona główna >> Wielkopolskie >> Szukam pracy

Nauczycel

NauczycelWitam,
mam na ime Larisa,
jestem zainteresowana praca (z jezykiem angelskim , rosyjskim. )
W Rosji pracowalam na Uniwersytecie, (wydzial filologii rosyjskiej), w prywatnym liceum "Debiut-UNI" jako wychowawczyni, nauczycelka jezyka angelskiego na Uniwersytecie Turyzmu i Rekriacji, w Komisji Rekrutacyjnej, etc..
W Poznaniu pracuje jako lektorka jezyka rosyjskiego w Akademii Jezykow Obcych FUTURE-Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa.
Mam duże doświadczenie w prace z dziecmi, studentami, z liudzmi.
Dziekuje za uwage, pozdrawiam, Larisa Kasradze.
Pensja: 2000-4000
Lokalizacja: Poznan
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Nauczycel może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 900 razy | 28-10-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.