Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Nasypowy - ustawiacz wtryskarek PM/OWN/0811

Nasypowy - ustawiacz wtryskarek PM/OWN/0811Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3000/3. Dla jednego z naszych Klientów, z branży produkcyjnej, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko: Nasypowy - ustawiacz wtryskarek praca tymczasowa PM/OWN/0811 Poszukujemy osób z wykształceniem średnim technicznym zainteresowanych pracą na terenie Bydgoszczy w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej. Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego w formie przyuczenia do zawodu ustawiacz wtryskarek.

Opis stanowiska:
dbałość o ciągłość linii produkcyjnej
obsługa maszyn produkcyjnych
uruchamianie procesu wtryskiwania
zmiana i ustawianie form wtryskowych
optymalizacja procesu wtryskiwania
nadzorowanie stanu technicznego wtryskarek
praca zmianowa 3-zmianowa, 4-brygadowa
Wymagania:
wykształcenie średnie techniczne (warunek konieczny)
znajomość rysunku technicznego
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (wtryskarki)
dyspozycyjność i zaangażowanie
sprawność fizyczna
motywacja do pracy
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym
Nasz Klient oferuje:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
bardzo dobre warunki zatrudnienia
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
możliwość rozwoju zawodowego - przyuczenie do zawodu ustawiacz wtryskarek
zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami produkcji
Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę:
Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-129), ul. Sielska 8 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.
Pensja:
Lokalizacja: Bydgoszcz
Firma: job-impulse
Kontakt
Oferta pracy Nasypowy - ustawiacz wtryskarek PM/OWN/0811 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2396 razy | 09-08-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ