Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Murarz - Tynkarz w Danii na Jutlandii Arhus, Vejle, Odense

Murarz - Tynkarz w Danii na Jutlandii Arhus, Vejle, OdenseW związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy murarzy tynkarzy. Praca przy budowaniu domow jednorodzinnych.

Wymagania:
* doświadczenie zawodowe min. 2 lata w branży budowlanej / doswiadczenie jako murarz - tynkarz /
- samodzielne wykonywanie powierzonych zadan,
- doswiadczenie w wykonywaniu prac murarskich / klinkier, cegla, inne
- sumiennosc, dokladnosc, dbalosc o szczegoly.

* aktualne CV, znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego na zasadzie porozumiewania sie ( osoby bez znajomosci jezyka wspolpracuja z osobami znajacymi jezyk)
* aktualny numer telefonu
* umiejętność pracy w zespole,
* mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii,
* motywacja do pracy,
* prawo jazdy kat B, dodatkowym atutem bedzie przyjazd wlasnym samochodem.

Oferujemy:

1. Prace przy projektach krotko i dlugoterminowych z mozliwoscia zjazdow do kraju po wczesniejszym ustaleniu, dalsza wspolpraca przy kolejnych projektach.
2. Zatrudnienie w dunskiej firmie.
3. Zakwaterowanie.
4. Zalatwienia wszelkich formalnosci zwiazanych z zatrudnieniem, cpr., karta podatkowa, konto bankowe w Danii, rodzinne na dzieci, pozwolenie na samochod itp.
Pensja:
Lokalizacja: Herning
Firma: magazyndania
Kontakt
Oferta pracy Murarz - Tynkarz w Danii na Jutlandii Arhus, Vejle, Odense może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

magazyndania | Czytano 483 razy | 10-09-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.