Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

marteczka6vp
marteczka6vp
Baśka
Baśka
ARTUR10000.1
ARTUR10000.1
przemeksosnica
przemeksosnica
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Dania >> Dam pracę

Murarz - Tynkarz w Danii na Jutlandii Arhus, Vejle, Odense

Murarz - Tynkarz w Danii na Jutlandii Arhus, Vejle, OdenseW związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy murarzy tynkarzy. Praca przy budowaniu domow jednorodzinnych.

Wymagania:
* doświadczenie zawodowe min. 2 lata w branży budowlanej / doswiadczenie jako murarz - tynkarz /
- samodzielne wykonywanie powierzonych zadan,
- doswiadczenie w wykonywaniu prac murarskich / klinkier, cegla, inne
- sumiennosc, dokladnosc, dbalosc o szczegoly.

* aktualne CV, znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego na zasadzie porozumiewania sie ( osoby bez znajomosci jezyka wspolpracuja z osobami znajacymi jezyk)
* aktualny numer telefonu
* umiejętność pracy w zespole,
* mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii,
* motywacja do pracy,
* prawo jazdy kat B, dodatkowym atutem bedzie przyjazd wlasnym samochodem.

Oferujemy:

1. Prace przy projektach krotko i dlugoterminowych z mozliwoscia zjazdow do kraju po wczesniejszym ustaleniu, dalsza wspolpraca przy kolejnych projektach.
2. Zatrudnienie w dunskiej firmie.
3. Zakwaterowanie.
4. Zalatwienia wszelkich formalnosci zwiazanych z zatrudnieniem, cpr., karta podatkowa, konto bankowe w Danii, rodzinne na dzieci, pozwolenie na samochod itp.
Pensja:
Lokalizacja: Herning
Firma: magazyndania
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane praca proszone sa o przeslanie cv na maila: murarzdk@gmail.com z dopiskiem w temacie murarz-tynkarz

Skontaktujemy sie z wybranymi osobami i przedstawimy wszelkie informacje odnosnie pracy, placy i wspolpracy. Prosimy o wpisanie w cv informacji odnosnie znajomosci jezyka angielskiego lub niemieckiego, aktualnego telefonu kontaktowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dziękujemy.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


magazyndania | Czytano 64 razy | 03-09-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.