Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Murarz praca od zaraz na terenie Francji

Murarz praca od zaraz na terenie FrancjiAS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która

świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych

klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko:

Murarz

Miejsce pracy: Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

- stawianie domów od podstaw

- wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.

- układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów , szalowanie i zbrojenie , wylewanie betonu

WYMAGANIA :

- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 17, 20 euro /h brutto

- możliwość pracy w dużych nadgodzinach i w soboty

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę polskiego koordynatora 7/7

Pensja:
Lokalizacja: Agen
Firma: AS INTERIM
Kontakt 4u
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

AS INTERIM | Czytano 221 razy | 24-01-2023