Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Murarz Niemcy

Murarz NiemcyJesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec.

Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł

Miejsce pracy: teren Niemiec

Zadania / zakres wykonywanych prac:
- wszelkiego rodzaju prace murarskie,
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace ogólnobudowlane.

Wymagania:
- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy:
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

- atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności,

- BONUS #8211; 100 euro za polecenie fachowca budowlanego ,

- BONUS #8211; 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu ,

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Pensja: 12000
Lokalizacja:
Firma: Derma-Bau
Oferta pracy Murarz Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 328 razy | 23-07-2019