Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Montowanie wózków widłowych - 15, 58 euro brutto/h.

Dla naszego klienta w Holandii - międzynarodowego producenta wózków widłowych poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

MONTER WÓZKÓW WIDŁOWYCH (stawka 15.58 euro!)

Miejsce pracy: Nijmegen

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na dłuższy czas

Opis stanowiska:

Praca w zakładzie produkcyjnym w dziale montażu. Montowanie wózków widłowych o dużych udźwigach,
nadzór linii produkcyjnej. Kontrola jakości części.

Kogo szukamy?

- Osób znających język angielski w stopniu komunikatywnym
- Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
- Osób posiadających min. podstawowe doświadczenie techniczne

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 15, 58 euro brutto/h (podstawa 14.85 + stały dodatek do każdej godziny 4, 98%)
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Pisemną gwarancję godzin
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- Darmowy dojazd do pracy
- WiFi na każdym zakwaterowaniu
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Pensja:
Lokalizacja: Nijmegen
Firma: Euro work
Kontakt 4u
LINK DO APLIKACJI ---> bit.ly/3Ma0G21

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Euro work | Czytano 257 razy | 01-03-2022