Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Monterów instalacji sanitarnych i klimatyzacji

Monterów instalacji sanitarnych i klimatyzacjiIPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych na rynek francuski.

Obecnie poszukujemy monterów instalacji sanitarnych i klimatyzacji

Zakres obowiązków:

- czytanie rysunku technicznego,

- doświadczenie w pracach związanych z montowaniem ogrzewania, kanalizacji i systemów chłodzących

- znajomość narzędzi do montowania elementów z rur

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),

- Pracownik zmotywowany, uwazny, punktualny

- znajomość narzędzi pracy

- dobra kondycja fizyczna,

- gotowość do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność 'od zaraz'),

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

- mile widziane posiadanie własnego auta (możliwość dojazdu własnym samochodem ze zwrotem kosztów podróży).

Nasi pracownicy cenią sobie:

- Czytelną umowę, bez ukrytych kosztów.

- Stały kontakt, również na miejscu, po zakwaterowaniu.

- Wynagrodzenie, które wypłacamy zawsze na czas.

- Gwarantujemy francuską umowę o pracę i prawo do wszystkich benefitów związanych z zatrudnieniem (dodatki na dzieci, ubezpieczenie, prawo do francuskiego zasiłku itp.)

- Nie musisz znać języka, z nami będziesz pracować w polskim zespole.

- Opis Twojego stanowiska i warunki pracy, omówisz już w pierwszej rozmowie telefonicznej z naszym specjalistą od spraw rekrutacji.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Monterów instalacji sanitarnych i klimatyzacji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 2976 razy | 08-10-2018