Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Monter wod-kan (roboty ziemne)

Monter wod-kan (roboty  ziemne)Witam.
Trzydziestosześcioletni monter poszukuje pracy za granicą, ukończyłem najpierw szkołę zawodową o profilu monter instalacji sanitarnych, później technikum... w zawodzie działam odkąd podjąłem się praktyk(udokumentowane z 15 lat) pracowałem w Szkocji i Niemczech w swoim zawodzie... obecnie pracuję w Warszawie(7 lat).
Szukam pracy najlepiej przy pracach ziemnych...czytanie planów, niwelacja opanowane.Robiłem również w miedzi, stali , pp i pexie ...aczkolwiek szukam pracy przy hydraulice ziemnej.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Monter wod-kan (roboty ziemne) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

| Czytano 1043 razy | 13-07-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.