Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Monter wod-kan (roboty ziemne)

Monter wod-kan (roboty  ziemne)Witam.
Trzydziestosześcioletni monter poszukuje pracy za granicą, ukończyłem najpierw szkołę zawodową o profilu monter instalacji sanitarnych, później technikum... w zawodzie działam odkąd podjąłem się praktyk(udokumentowane z 15 lat) pracowałem w Szkocji i Niemczech w swoim zawodzie... obecnie pracuję w Warszawie(7 lat).
Szukam pracy najlepiej przy pracach ziemnych...czytanie planów, niwelacja opanowane.Robiłem również w miedzi, stali , pp i pexie ...aczkolwiek szukam pracy przy hydraulice ziemnej.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma:
Kontakt 4u
gucio_277-1980@wp.pl
Tel.799026070
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


gucio_277 | Czytano 635 razy | 13-07-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ