Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Monter wentylacji - Niemcy

Monter wentylacji - NiemcyABC Work (licencja nr 12912) #8211; Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku MONTER WENTYLACJI

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

MONTER WENTYLACJI

Miejsce pracy: 76684 Ostringen, Niemcy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
niemiecka umowa o pracę
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy
praca od poniedziałku do soboty od 6.45, ok. 50h tygodniowo
Zakres obowiązków:

prace związane z wentylacją ogólną, montaż kanałów wentylacyjnych w budynkach biurowych
Wymagania:

doświadczenie w zawodzie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
wymagane jest prawo jazdy kat. B oraz samochód

Prosimy o załączenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.#8221;
Pensja:
Lokalizacja: Ostringen
Firma: ABC Work
Oferta pracy Monter wentylacji - Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 171 razy | 23-08-2021