Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Monter Wentylacji i Izolacji Wentylacyjnych - Szwecja

Monter Wentylacji i Izolacji Wentylacyjnych - SzwecjaJM Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej dla jednego z naszych Klientów ze Szwecji, właściciela firmy świadczącej m.in. usługi w zakresie montażu systemów wentylacyjnych, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku:

MONTER WENTYLACJI I IZOLACJI WENTYLACYJNYCH

Miejsce pracy: Szwecja, Uppsala


Obowiązki:
Do obowiązków należeć będzie montaż instalacji wentylacyjnych oraz za profesjonalna izolacja kanałów wentylacyjnych matami Alu Lamella przy uwzględnieniu najwyższych standardów jakości oraz regulacji prawa budowlanego.

Wymagania:
- doświadczenie na powyższym stanowisku pracy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
- dobre warunki finansowe (8, 5 Euro/godz. - stawka netto)
- czas pracy: około 170 godzin miesięcznie
- praca od zaraz na okres około 6 miesięcy
- zapewnione zakwaterowanie (częściowo płatne przez pracownika w kwocie 150 Euro miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres:

praca@forwork.eu

W tytule maila proszę wpisać: Monter Wentylacji i Izolacji Wentylacyjnych - Szwecja, Uppsala

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: JM Job Service
Kontakt
Oferta pracy Monter Wentylacji i Izolacji Wentylacyjnych - Szwecja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 1056 razy | 24-06-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.