Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Monter urządzeń

Dla naszego niemieckiego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Karlstadt, Niemcy

Obowiązki:

  • montaż całościowych modułów (metalowych) do maszyn i urządzeń wg. rysunku technicznego oraz listy ilościowej,

  • przeprowadzenie sprawdzenia działania urządzeń,

  • dokumentacja wyników,

  • uwzględnianie złożeń jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne np. ślusarz, monter urządzeń, mechanik przemysłowy lub pokrewne,

  • doświadczenie w montażu mechanicznych metalowych podzespołów do maszyn i urządzeń,

  • dokładność, samodzielność, systematyczność,

  • zmysł techniczny,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd - mile widziane.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w niemieckiej firmie z możliwością dłuższej współpracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe bezpośrednio w firmie niemieckiej,

  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

  • praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie, na jedną zmianę,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • dojazdy do pracy.

Pensja:
Lokalizacja: Karlstadt
Firma: Polski HR International
Oferta pracy Monter urządzeń może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 773 razy | 31-08-2017