Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Monter, serwisant wentylacji - Niemcy

SILVERHAND KRAZ 7822 jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Warunek konieczny:  komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

MONTER WENTYLACJI

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

- montaż i serwis instalacji wentylacyjnych według projektu wykonawczego
- wykrywanie i usuwanie usterek

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy
- doświadczenie na ww. zadaniach
- znajomość rysunku technicznego (mile widziana)
- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferta:

- zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
- atrakcyjne wynagrodzenie 11,00 euro/godz. netto
- zakwaterowanie w dobrych warunkach, opłacone przez Pracodawcę
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
- zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna - informujemy o tym)
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu
- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: silverhand
Oferta pracy Monter, serwisant wentylacji - Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4532 razy | 05-12-2015