Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-Szkolenie stacjon

Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-Szkolenie stacjonMonter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-Szkolenie stacjonarne i online-19-21 luty

Nowość!

Rozpocznij nowy rok z nowymi uprawnieniami!

Przedstawiamy Państwu terminy szkoleń w lutym i marcu:

19-21 luty
5-7 marzec

Nowość w naszej ofercie szkoleń!

Interaktywne szkolenia przez Internet prowadzone na żywo przez naszego wykładowcę lub szkolenia stacjonarne na miejscu w Łodzi.

A może wolisz szkolenie dostosowane indywidualnie do ciebie?
Teraz masz też i taką możliwość.
Nasz konsultant przedstawi Ci szczegóły naszej ofert?

Wybierz formę szkolenia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nie ruszaj się z domu i uczestnicz na żywo w kursie online z dowolnego miejsca na świecie lub przyjedź do nas do Łodzi.
O szczegóły zapytaj naszego konsultanta!

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Paragraf 17" (uprawnienia norweskie) dla monterów rusztowań.
Oferujemy Ci szkolenie w nowej promocyjnej cenie! Możliwość negocjacji indywidualnych cen z naszym konsultantem!

Pamiętaj, żeby pracować w Norwegii jako monter rusztowań konieczne jest posiadanie uprawnień norweskich - Paragraf 17 (wcześniej 46c).
Cały czas firmy norweskie poszukują monterów rusztowań z Polski.
Jeśli nie masz wymaganych uprawnień, zgłoś się do nas na kurs Paragraf 17 dla monterów rusztowań w terminie 19-21 luty, 5-7 marzec w Łodzi lub przez Internet.

Zapisz się!
Zapytaj o indywidualny rabat dla siebie lub dla siebie i grupy kolegów!

Miejsce: Łódź (autostrada a1, a2 i drogi ekspresowe S14, S8, lotnisko Łódź)/Dowolne miejsce na świecie


Zachęcamy Cię również do przystąpienia do aktualnych projektów rekrutacyjnych na stanowisko "Monter rusztowań - Norwegia"

Nasze kursy prowadzone są przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą. Dajemy 100% gwarancji, że certyfikat i plastikowa legitymacja ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich!
Kurs zakończy się egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem imiennego certyfikatu oraz plastikowej legitymacji ze zdjęciem.

ES-Perfekt zapewnia najwyższy standard w atrakcyjnej cenie!

Warianty o wyboru:
Wariant A) 1890 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe.
Wariant B) 2090 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką.
Wariant C) 2200 zł brutto/os, cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką oraz śniadania i obiadokolacje.Organizujemy również jednodniowy kurs na szelki bezpieczeństwa oraz jednodniowy kurs na lifty (podnośniki osobowe) - uprawnienia norweskie!
Zapytaj o nie również naszego konsultanta!

Wymagania
- udokumentowanie min. 6 miesięcy pracy w firmie, która korzysta z rusztowań
- udokumentowanie praktyki w wymiarze minimum 72 godzin przynajmniej na trzech różnych typach rusztowań.

UWAGA!
W przypadku braku dokumentu potwierdzającego praktykę minimum 72 godzin i 6-miesięcznego doświadczenia zdanie egzaminu będzie równoznaczne wyłącznie z otrzymaniem dyplomu potwierdzającego odbycie szkolenia. Kartę plastikową ze zdjęciem można otrzymać po uzupełnieniu doświadczenia i dosłaniu odpowiedniego dokumentu w terminie późniejszym.
Pensja:
Lokalizacja: Kristiansand, Bergen, Stavanger, Arendal,
Firma: ES-Perfekt
Kontakt
Oferta pracy Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-Szkolenie stacjon może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 610 razy | 06-02-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ