Strona główna >> Francja >> Dam pracę

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCHAS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Monter PŁYT KARTONOWO - GIPSOWYCH

Miejsce pracy: FRANCJA/ 01220 DIVONNE - LES - BAINS

OBOWIĄZKI :
- prace ogólnobudowlane związane z wykańczaniem wnętrz,
- montaż konstrukcji szkieletowych z profili,
- montaż płyt kartonowo-gipsowych , szpachlowanie , przygotowanie powierzchni pod malowanie , malowanie,
- umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana,

WYMAGANIA :
- doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lata,
- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy,
- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy,

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16, 70 euro /h brutto
- możliwość pracy w dużych nadgodzinach i soboty
- dojazd do pracy autem firmowym
- darmowe zakwaterowanie
- możliwość pobierania zaliczek
- długofalową współpracę
- pomoc przy organizacji wyjazdu
- opiekę polskiego koordynatora 7/7

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: AS INTERIM
Kontakt 4u
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 788564136, 881411500 lub adres mail: asinterim.pl@gmail.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

AS INTERIM | Czytano 153 razy | 04-01-2023