Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Monter Opon Wulkanizator Belgia

Monter Opon Wulkanizator BelgiaFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Miejsce pracy: okolice Antwerpii, Belgia

Praca zaczyna się od 15.10.2021

zakres obowiązków:
praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii.
wymiana opon letnich na zimowe
kontrola stanu opon; analiza zużycia opon /bieżnika.
demontaż kół oraz opon z felg.
wyważanie kół.
obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie

Wymagania
doświadczenie w wymianie opon w serwisie wulkanizacyjnym lub warsztacie mechanicznym.
umiejętność obsługi maszyn i narzędzi: montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne), podnośniki.

znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego - mile widziana
własny samochód - mile widziane

Oferujemy:
zatrudnienie na warunkach belgijskich
stawka godzinowa 13, 80 Euro brutto/godzinę
dodatek wakacyjny w wysokości 15, 38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku).
pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin.
możliwość korzystania z zakwaterowania oferowanego przez firmę #8211; koszt 80#8364;/tydzień.
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 7.50 #8364; miesięcznie.
pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach.
zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125#8364;

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać " Monter Opon Wulkanizator Belgia"

Prosimy o dodanie klauzuli:

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Oferta pracy Monter Opon Wulkanizator Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

EastGate | Czytano 180 razy | 25-10-2021